Teknik Müdür

* En az 5 yıl beş yıldızlı otel deneyiminin olması şarttır * Lise mezunu veya mesleki lise mezunu olması öncelikli tercih sebebidir * Mesleki yeterlilik belgelerinin bulunuyor olması gerekmektedir. * Yönetici vasıflarına sahip işinde ve personel yönetiminde uzman olunması şarttır.

Devamını Oku

Teknik Şef

* Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak şarttır * Daha önce otelde çalışmış olmak tercih sebebidir * Pratik olmak , hızlı çözümler üretebilmek. * Ekip çalışmasına uyum sağlamak gerekmektedir.

Devamını Oku

Night Auditor

*Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli *Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı *Ekip çalışmasına uyum sağlayacak *Diksiyonu düzgün yeniliklere ve değişimlere açık olan *En az 1 yıl deneyimli *İngilizce diline iyi derecede hakim olan çalışma arkadaşları aramaktayız

Devamını Oku

Izgara Ustası

* Pişirme işlemlerinde yardımcı olmak, * Izgara yaptığı et, köfte, balık, tavuk gibi menüyü servise hazır hâle getirmek, * Izgarayı ve ızgara malzemelerini temizlemek, bakımını yapmak, * Bir sonraki gün için tüm malzemeleri hazırlamak da görevleri arasındadır.

Devamını Oku

Önbüro Sorumlusu

-Üniversitelerin Tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, -İyi derecede İngilizce bilen, -Benzer pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış ön büroya hakim, -Elektra programını iyi derecede kullanabilen, -Ekip çalışmalarına uyumlu ve kendisine bağlı olan personelleri eğitebilecek, -Misafir memnuyeti odaklı çalışmaya gereken özeni gösteren, -İkna yeteneği yüksek ve güleryüzlü, -Diksiyonu düzgün iletişim konusunda becerisi yüksek,

Devamını Oku

Duty Manager

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otelcilik sektöründe ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofice programlarına hakim, Çok iyi derecede ingilizce ve almanca bilen, Problem çözme ve iletişim yeteneği yüksek, İkna kabiliyeti yüksek, Pozitif, güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, prezentabl.

Devamını Oku