İşin Açıklaması / Aranan Özellikler

İş Alanı:
Krediler Sorumlusu
Gelirler Kontrolörü
Organizasyondaki Yeri:
Şef-Amir
Deneyim:
2-5 Yıl
Askerlik Durumu:
Yapmış
İş Tanımı:
Bodrum Torba da yer alan 5* otelimize en az 2 yıl otel tecrübesine sahip Gelirler ve Krediler Şefi arayışımız vardır

* Otel Muhasebesinde Minimum 2 yıllık deneyimine sahip olan
* Krediye kalkmış olan hesaplar ile ilgili folyo ve ekli dokümanları inceleyerek uygulanan fiyatların kontrata ve folyo ekindeki belgelerde anlaşılmış olan koşullara uygun olup olmadığını kontrol etmek
* Kontrol edilmiş olan kredi folyolarına ilişkin faturaları güncel olarak düzenleyerek bu hesapların Cari Hesap Modülüne kayıt edilmesini ve muhasebe sistemine entegre edilmesini sağlamak.
* Yaşlandırma Raporunun hazırlanmasını sağlamak.
* Kredili çalışılan seyahat acenteleri ve şirketler ile düzenli olarak hesap mutabakatı yapmak ve farklılıkları çözüme ulaştırmak, mutabakat problemi olan hesaplarla ilgili Muhasebe Müdürüne bilgi vererek sonuçlanmasını temin etmek.
* Avans hesaplarının mutabakatını yapmak, iptal edilen rezervasyonlara ilişkin alınmış olan avansların iade edilmesini organize etmek.
* Tek Düzen Hesap Planına vakıf,
* MS Office uygulamalarını (Excel’i iyi derecede) kullanabilmesi,
* Analitik düşünme yapısına sahip, yeniliğe açık, araştırmacı adayların başvurusu değerlendirilecektir.

Etiketlenmiş : gelirler kontrolörü, turizm, otel, muhasebe personeli, bodrum iş ilanları, muhasebe iş ilanları, otel iş ilanları, turizm personeli, otel personeli, muhasebe, muhasebe sorumlusu, krediler şefi, krediler sorumlusu

Duja Bodrum Hakkında

Başvuru için (0252) 424 00 00 ı arayabilir veya hrbodrum@dujahotels.com adresine cv niiz mail atabilirsiniz. cv niz gelir gelmez tarafınıza dönüş yapılacaktır.