TURİZM PERSONEL TEDARİKİNDE İDDİALIYIZ

TURİZM PERSONEL TEDARİKİNDE İDDİALIYIZ’’

Personeltedarik.com özel istihdam bürosu, özellikle turizm bölgelerinde otel ve iş yerlerine kalifiye personel sorununa kesin çözüm getirirken, ev işlerine yardımcı personel ve bakıcı hizmetine kadar bir çok alanda hizmet veriyor. Adaylardan hiçbir şekilde ücret talep edilmiyor.

Marmaris’te hizmete başlayan personeltedarik.com şirket yöneticisi Neslihan Tunalı şirketin faaliyetleri konusunda açıklamalarda bulundu.
Tunalı; Türkiye’de iş ve işçi bulmaya aracılık eden yıllardır hizmet veren bilindik bir çok özel istihdam bürosu mevcuttur fakat her branş ve sektöre hitap ettiklerinden , otellerimizin veya turizm sektörümüzün kanayan yarasına merhem olamamışlardır. Biz bu eksiklikten yola çıkarak 2016 yılında hizmet vermeye başladık. Şu anda 80.000’i geçen datamız ve 19.300 ü geçen güncel CV’miz mevcuttur ve her geçen gün bu sayı artmaktadır. Tüm kayıtlı iş arayanlarımıza bir SMS veya bir mail kadar yakınız. Özel istihdam büroları arasında personel bulmayı garantileyen başka bir firma daha yoktur. Biz personeltedarik.com olarak, otellerimizin tüm branş ve departmanlarına kalifiye beyaz yaka ve mavi yaka personellerinden, yurtdışından yabancı personeline, ev hizmetleri personelinden, çocuk ve yaşlı bakımı personeline kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Personeltedarik.com olarak ‘’En iyi yatırım personeldir’’ sloganıyla Bodrum merkez ofisimizden sonra Marmaris büromuzla da hizmet vermeye başladık. Artık Güney Ege’mize daha yakınız.https://marmarismanset.com/haber/9236172/turizm-personel-tedarikinde-iddialiyiz

Paylaş
Pin Share

Genel